Vai un kur drukāt bildes?

Vai un kur drukāt bildes?

Uzsākot rakstu sadaļu, OBJEKTIVS.LV vēlas ikvienam atgādināt par fotogrāfiju, kuru var paturēt rokās. Un tās ir drukātas fotogrāfijas!

Mūsdienās praktiski visi izmanto digitālās fotokameras un nevienam nav noslēpums, ka var bildēt uz nebēdu, jo atmiņu kartes ir pieejamas ar lielu kapacitāti. Bildes no kameras nonāk datorā. Kas notiek tālāk? Draugi var apmainīties ar bildēm neizejot no mājas, ar interneta palīdzību, liela daļa fotogrāfiju tiek ievietota sociālajos tīklos draugiem.lv, facebook.com vai citos, kā arī ik dienu, fotomīļi ievieto neskaitāmas bildes dažādos foto forumos un blogos. Sakarā ar lieliem bilžu apjomiem, daudzi ir aizmirsuši, kā izskatās bildes albūmos un ļoti reti tur rokās izdrukātas fotogrāfijas.

Vai vispār ir jēga drukāt bildes? Mūsu viedoklis ir nemainīgs – jādrukā, bet tikai tās fotogrāfijas, kuras netiks noliktas skapja augšējā plauktā un ar laiku nepārklāsies ar putekļu kaudzi.

Ikviens, paskatoties uz fotogrāfiju, kurā redzami tuvi cilvēki, uzsmaidīs un pakavēsies atmiņās. Vai arī, ja rokās nonācis īsts mākslas darbs, tad varbūt ir vērts izdrukāt, ierāmēt un novietot fotogrāfiju redzamajā vietā?!

Kur drukāt bildes? Fotosalonu, kuri piedāvā šo pakalpojumu ir daudz, bet vai to kvalitāte būs apmierinoša?

OBJEKTIVS.LV iesaka drukāt bildes BFS (Baltijas Foto Servisā) www.bfs.lv . Centrālais salons atrodas Rīgā, P.Brieža ielā 3, bet ir arī virkne filiāļu. Salons ir domāts tiem, kuriem rūp kvalitāte, šeit drukājam fotogrāfijas gan mēs, gan daudzi citi Latvijas fotogrāfi.

P.S. Bez tradicionālā fotopakalpojumu un fotopreču klāsta BFS piedāvā tādu zīmolu fotosomas, kā KATA un National Geographic, kā arī produktus studiju iekārtošanai, statīvus, u.c.

04.10.2011

Vēlamies papildināt šo rakstu ar profesionālu fotolaboratoriju, kuru pēdējos gadus izmanto daudzi Latvijas fotogrāfi, tai skaitā arī mēs - VitaFoto www.vitafoto.lv. Salons atrodas Rīgā, Šarlotes ielā 6. 

Profesionāls uzņēmums "JVK & Co" ir arī ļoti mūsdienīgs - Jūs varat augšupielādēt drukai failus jebkurā diennakts laikā un vietā, un kad fotogrāfijas bus izgatavotas Jūs saņemsiet ziņu un varēsiet doties tām pakaļ! 

08.09.2016