Stilīgas sieviešu fotosomas

Stilīgas sieviešu fotosomas

Pēdējo gadu laikā pieaudzis to pircēju skaits, kuri no visu kameru veidiem izvēlas tieši digitālās spoguļkameras, no tām nebaidās arī daiļā dzimuma pārstāves, un tieši viņām ir veltīts šis raksts. 

Spoguļkameras izmēri atšķiras, taču pat visvienkāršākā, iesācēju spoguļkamera, ir pietiekoši liela. Ikvienam gribas, lai tā kalpotu ilgi un uzticīgi, tāpēc pirmais solis ir fotosomas iegāde.


Fotosomas galvenokārt atšķiras ietilpībā, dizainā, kvalitātē un arī drošībā. 

Visbiežāk, nopērkot spoguļkameru, ikviens cenšas piemeklēt savai kamerai atbilstoša lieluma fotosomu un tas ir ļoti pareizi, bet ja pēc kāda laika Jūs sapratīsiet, ka vēlaties savai kamerai piepirkt kādu objektīvu, vai, piemēram, zibspuldzi? Jums būs jāpērk jauna fotosoma!? Kas seko tālāk? Jums ir jauna fotosoma, kurā ievietota fototehnika, bet uz otra pleca Jūsu rokassoma, kurā atradīsies svarīgas mantas, bez kurām nevar iztikt neviena sieviete. OBJEKTIVS.LV Jums iesaka apvienot abas somas vienā stilīgajā, apjomīgajā un drošā sieviešu fotosomā. Tieši tādas ir zīmola POMPIDOO somas, kas tiek ražotas te pat Latvijā! Zīmola ideja pieder fotogrāfei Irinai Kuzminai. 

POMPIDOO somu pirmais modelis ir sieviešu fotosoma Cologne, garāmgājējs pat nevarēs iedomāties, ka tā ir fotosoma, kurā atrodas Jūsu spoguļkamera. Ja parastās fotosomas visbiežāk ir drūmas, tad POMPIDOO somu varēsiet izvēlēties tādā krāsā, kura vislabāk piestāvēs tieši Jums! Tajā pietiks vieta gan fotokamerai, objektīvam, zibspuldzei, gan arī Jūsu personīgām mantām no ierastās rokassomas. Somu kvalitāte ir ļoti augsta, tās ražotas no dabīgās ādas, kas ievestas no Eiropas – Itālijas un Vācijas. Somas ir drošas, tajās izmantoti materiāli, kas aizsargās Jūsu fototehniku, līdzīgi kā tas ir citās fotosomās. Arī par funkcionalitāti ir padomāts, jo somas saturu varēsiet sakārtot tieši tā, kā to vēlēsieties!


Kam domāta POMPIDOO soma? 

Jebkurai sievietei, kura grib izskatīties stilīgi, kura novērtē fotosomas funkcionalitāti, un kurai rūp fotosomas kvalitāte. Nav svarīgi vai fotografēšana sievietei ir hobbijs, nopietna aizraušanās, vai arī profesionāls darbs.


OBJEKTIVS.LV jautājumi POMPIDOO komandai:

Jūsu mājaslapā ir iespējams iegādāties dažādu krāsu Cologne modeļa fotosomas, kad Jūsu veikalā parādīsies jaunais modelis - Palermo?

Atbilde: Mēs tiešam tikko kā atklājām plašākai publikai jauna modeļa prototīpu. Pašlaik tiek finalizēta Palermo krāsu palete un tiek pasūtīta dabīga āda no Itālijas. Mēs plānojam, ka maijā Palermo varēs pasūtīt POMPIDOO interneta veikalā.

Vai mēs no Jums tuvākā laikā varam sagaidīt vēl kādu jaunumu?

Atbilde: Pavisam noteikti! Izstrādes stadijā ir ilgi gaidītais vīriešu somas modelis - tik tikko ir saņemts pirmais testa modelis, pie kura aktīvi strādāsim tuvākajā laikā ar mērķi ieviest jaunumu tirgū šovasar. Bez tam, POMPIDOO paplašina savu piedāvājumu ar pilnīgi jaunu produktu kategoriju, kura ir sagaidāma veikalā jau pēc mēneša! Kas tas būs par produktu, pagaidām ir noslēpums.

Vai Latvijas fotomīļiem pirms pirkšanas ir iespēja aplūkot fotosomu?

Atbilde: Potenciāliem klientiem Latvijā ir milzīga priekšrocība, kuras nav citiem Eiropas vai Amērikas klientiem. Somas tiešām var apskatīt un pataustīt, pielaikot un pārbaudīt iekšējo funkcionalitāti un drošību. Mājas lapā ir kontaktu forma, ar kuras palīdzību var sazināties ar POMPIDOO komandas pārstāvjiem un vienoties par tikšanos.


POMPIDOO vietne - www.pompidoo.com

06.04.2012